CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH
DEV-COUNT-6749 Corning® Cell Counter
0,00 Kč
Cena je bez DPH

Corning® Cell Counter

Katalogové číslo: DEV-COUNT-6749
Výrobce: CORNING BV
Kategorie: Corning, Axygen

Informace o produktu

Nejrychlejší a nejpřesnější počítadlo buněk na světě

Výběr mezi ručním a automatickým počítáním buněk je již dlouhodobě obtížné. Ruční počítání buněk je přesné, ale často časově náročné a podléhá uživatelské chybě. Automatické počítání buněk je rychlejší a méně závislé na uživateli, ale spotřební materiál na jedno použití může být drahý. Konečně existuje řešení.

Corning® Cell Counter je první automatizovaný počítač buněk, který kombinuje to nejlepší z obou světů:
• Rychlost – zpracování obrázků v cloudu
• Přesnost – algoritmus strojového učení
• Nízká cena – žádný spotřební materiál

Další výhody

Snadné použití: chcete-li začít počítat, jednoduše položte počítací komůrku se vzorkem na stolek a stiskněte start.
Pohodlné získávání dat: v počítači se okamžitě zobrazí zpráva o počtu buněk. Ta se také odesílá na zabezpečený cloudový server, který vám umožní přístup k analyzovanému počtu obrázků a buněk, na Vašem smartphonu, tabletu nebo počítači.


Spočítání buněk do tří sekund

Počítadlo Corning Cell Counter dokáže zaznamenat počet jednotlivých buněk za méně než tři sekundy. Což je mnohem rychlejší než většina automatizovaných systémů počítání buněk. U tradičních systémů musí být algoritmy pro analýzu obrazu zpracovávány na relativně malém palubním počítači. Počítadlo Corning Cell Counter- využívající aplikaci CytoSMART ™ Cloud- může zpracovávat obrázky na platformě Microsoft Azure Cloud Computing Platform. Tato schopnost cloud computingu znamená, že dokáže analyzovat obrázky rychleji, než jakýkoli stávající palubní procesor.


Vyšší přesnost

Počítadlo Corning Cell Counter používá sofistikovanou Deep Neural Network pro detekci buněk. Tento nejmodernější software pro analýzu obrázků umožňuje optimální přesnost. Po přidání Trypanové modři může systém detekovat viabilitu buněk. Počítadlo Corning Cell Counter dokáže detekovat shluky buněk, což vede k přesnému spočítání buněk i u „vysoce koncentrovaných vzorků“ (až 1 x 107 buněk/ml).


Nízké náklady srovnatelné s ručním počítáním

Přístroj pracuje s běžně používanou počítací komorou nebo klasickými hemocytometry, díky čemuž je možné využívat výhody automatizovaného počítání buněk bez nákladů na jednorázová skla.

Vlastnosti produktu

Produkt na webu výrobce Odkaz

Naposledy zobrazené zboží

Corning® Cell Counter

Corning® Cell Counter

Kat č.:
DEV-COUNT-6749
Výrobce
CORNING BV
/z3327469-corning-cell-counter

Naši specialisté jsou tu vždy pro vás

Mgr. Karina Chmelíčková
Mgr. Karina Chmelíčková
Sales and Product Specialist