CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH

O nás

Dáváme vědě lidskou tvář

Známe svou misi

Dodáváme prvotřídní zboží od předních světových výrobců a poskytujeme profesionální péči a servis. Chceme, aby měl každý, kdo se snaží o zlepšení života, k dispozici vše, co potřebuje.

SLUŽBY

Podporujeme vědu i průmysl

Máme mnohaleté zkušenosti. Dodáme vše potřebné pro klinické, výzkumné i průmyslové účely, zajistíme servis a naši odborníci rádi pomohou a poradí při implementaci nových metod na vašem pracovišti.

Rozumíme svému oboru

Máte specifické požadavky, nebo potřebujete s čímkoliv poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Náš tým má dlouholeté zkušenosti s prací v laboratoři a ochotně Vám poradí.

KONTAKTY

Kvalita na první místě

Aby byla Vaše práce co nejpohodlnější a přinášela bezchybné výsledky, vybíráme si pouze prémiové dodavatele, jejichž výrobky odpovídají požadavkům současné vědy.

DODAVATELÉ

Pojďte růst s námi

Své dveře otevíráme i studentům a mladým laborantům. Rádi je uvítáme v našem týmu, nebo na našich konferencích.

KARIÉRA

Vzdělávejte se s námi

Pořádáme společenské akce a konference vedené odborníky z jednotlivých odvětví, a vytváříme tak prostor pro setkávání a sdílení poznatků a informací.

KONFERENCE A SEMINÁŘE

Záleží nám na světě kolem nás

Zlepšování života bereme vážně i mimo naše profesní zaměření, proto finančně podporujeme Zdravotního klauna a síť Záchranných stanic pro volně žijící živočichy.