CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH

Nordic BioSite

Nordic BioSite je rostoucí společnost, která se zaměřuje na výrobce špičkových validovaných produktů pro výzkum a diagnostiku. To zahrnuje oblasti, jako například neurověda, kmenové buňky a výzkum rakoviny.
Nordic BioSite poskytuje komplexní přístup k IHC. Od výroby protilátek a jejich optimalizaci pro zákazníky z oboru patologie, laboratorní služby v oblasti IHC a IA až po distribuci produktů pro vědecká pracoviště.
Společnost disponuje vlastní komerční histologickou laboratoří, kde provádí zpracování vědeckých vzorků a jejich obrazovou analýzu.

 

 

Nordic BioSite má ve své nabídce následující produkty:

 BioSite ELISA,
 BioSite Flow,
 BioSite Histo,
 BioSite mAb,
 OptibodiesTM (monoklonální protilátky vyvinuté pro použití v IHC),
 BioSiteHisto Service (služby v histologii, imunohistochemii a digitální zobrazovací a obrazové analýze a testovací službě ELISA).

 

Služba zobrazování a obrazová analýza.

Zobrazovací služba BioSiteHisto na míru nabízí flexibilní řešení, které se přizpůsobí potřebám zákazníků. Vysoce kvalitní snímky se škálovatelnou analýzou obrazu promění barvená sklíčka v kvantitativní výsledky. Služba skenování celého sklíčka zaručuje nejlepší volbu pro histopatologické zobrazení. Podle požadavků zákazníka nabízíme také konvenčního zobrazování na jasné a tmavé pole

 

Optibodies ™
KDYŽ DOBRÉ NESTAČÍ

Optibodies ™ je soubor pečlivě optimalizovaných a vyladěných diagnosticky významných monoklonálních protilátek. Sbírka je vytvořena odborníky na imunohistochemii BioSiteHisto. Protilátky jsou testovány a optimalizovány pomocí doporučení NordiQC kontrolních tkání a barvicích kritérií. Jako součást sbírky OptibodiesTM jsou schváleny pouze protilátky, které dosahují vynikajících výsledků v testovacím protokolu a na vhodných kontrolních tkáních. Ideální protilátka, která splňuje požadavky specialistů BioSiteHisto, má vysokou afinitu k jejich epitopům, je specifická a má vynikající poměr signál/šum. Dalším požadavkem je vysoká spolehlivost a konzistentnost mezi jednotlivými šaržemi.