CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH

Axygen

Společnost Axygen představuje jednu ze značek Corning’s Life Sciences. Nejen díky investicím do výzkumu a vývoje se tak zařadila po bok ostatních společností Corning’s Life Sciences, která nyní zahrnuje značky Corning, Falcon, Pyrex, Axygen a Gosselin.
Corning je jedním z vedoucích světových inovátorů v materiálovém inženýrství se 167-ti letými zkušenostmi a vynálezy, které mění život. Corning má jedinečné odborné znalosti v oblasti skla, keramiky a optické fyziky. Díky těmto znalostem dokáže vyvinout výrobky, které definují transformaci v průmyslu a zlepšují životy lidí. Úspěch společnosti Corning spočívá v trvalých investicích do výzkumu a vývoje a díky hlubokým vztahům se zákazníky, kteří jsou světovými lídry ve svém oboru.
Axygen produkty a řešení pro genomovou aplikaci nabízí široké portfolio nástrojů zahrnující špičky pro automatické systémy, PCR spotřební materiál, skladovací desky a fólie, kity pro izolaci DNA a mnoho dalšího.
Již přes 150 let odbornosti je zaměřeno na produkty výrobků s vysokou kvalitou. Jedná se o nepyrogení materiály certifikované jako RNase- a DNase-free.
Díky své velikosti může společnost Axygen poskytnout i produkty přímo přizpůsobené potřebám zákazníků a navrhnout tak řešení a podporu na míru.

 

Axygen dle produktů:

 PCR plastik
 špičky
 mikrozkumavky
 desky a fólie
 produkty do robotických stanic
 maxymum recovery
 další produkty pro manipulaci s kapalinami