CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH

Nové počítadlo buněk Corning

   

Nové počítadlo buněk Corning je první počítadlo buněk, které kombinuje nejlepší vlastnosti automatického a manuálního počítání buněk. Je rychlý, přesný a cenově dostupný.

Po mnoho let bylo rozhodování mezi manuálním a automatizovaným počítáním buněk obtížné. Manuální počítání buněk může být přesné, ale časově náročné a vždy závislé na uživateli. Automatizované počítání buněk je mnohem rychlejší a méně závislé na uživateli, ale cena jednorázových počítacích sklíček může být problémem. Toto je obtížný výběr na který, ale nyní existuje cenově dostupné řešení.

Corning Cell Counter je první automatizovaný počítač buněk, který kombinuje to nejlepší z obou světů. Je to:

  • Vývoj – pravidelné, plynulé upgrady, přidané funkce a vylepšená funkčnost přístroje jako takového.
  • Přesnost – díky svému cloudovému algoritmu a použití strojového učení.
  • Vylepšené rozlišení – schopnost přesně počítat již od 4 µm(např. PBMC).
  • Nízká cena – funguje s běžnými opakovaně použitelnými skleněnými hemocytometry. Není potřeba žádný spotřební materiál.
  • Rychlost – vysoká rychlost počítání díky online zpracování obrazu.

 

Inovativní vývoj

Díky cloudovému zpracování má tato počítačka buněk schopnost pružně přidávat funkce a rozšiřovat svou funkčnost podle potřeby uživatelů, což je výhoda oproti statickým modelům bez cloudové podpory. Aktualizace jsou pak efektivně dostupné všem uživatelům současně.

Přesné počítání za tři sekundy

Počítačka buněk Corning dokáže provést jedno počítání buněk během méně než tří sekund*. To je výrazně rychlejší než většina automatizovaných systémů pro počítání buněk. U tradičních systémů musí být algoritmy analýzy obrazu zpracovány na relativně malém vestavěném počítači. Počítačka buněk Corning využívá aplikaci CytoSMART™, která zpracovává zachycené obrazy v cloudové výpočetní platformě Microsoft Azure. Tato cloudová výpočetní schopnost umožňuje rychlejší analýzu obrazů než jakýkoliv stávající vestavěný procesor.

*Měřeno pomocí rychlosti stahování 73 Mbps a rychlosti odesílání 20 Mbps. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na připojení k internetu.

Vysoká přesnost

Díky cloudovému strojovému učícímu algoritmu má počítačka buněk Corning možnost řídit tisíce parametrů a poskytovat přesné výsledky bez nutnosti definovat typy savčích buněk. Když je přidán Trypan Blue, systém dokáže rovněž detekovat životaschopnost buněk. Počítačka buněk Corning je schopna rozpoznat shluky buněk, což vede k přesnému počítání buněk "vysokokoncentrovaných vzorků" (až do 1 x 107 buněk/mL). Nová funkce multicount umožňuje použití více obrázků na vzorek, což zvyšuje celkovou přesnost a reprodukovatelnost.

Zlepšené rozlišení

Díky novému algoritmu je možné rozlišit savčí buňky až do velikosti 4 µm bez nutnosti upgradu vybavení. Pro životaschopnost se rozsah pohybuje mezi 5 a 70 µm a systém je schopen přesně počítat PBMC a CAR-T buňky.

Nízké náklady srovnatelné s manuálním počítáním

Tato počítačka buněk pracuje s poskytnutou počítací komorou nebo hemocyto­metrem dodaným zákazníkem s výškou komory 0,1 mm, což uživatelům umožňuje využívat výhody automatizovaného počítání buněk bez nákladů na jednorázové sklíčka. Pro potřeby vysokého výkonu jsou však kompatibilní s počítačkou buněk Corning většiny hlavních značek jednorázové počítací komory.

Jednoduché použití

Počítačka buněk Corning je snadno ovladatelná. Stačí ji připojit k počítači nebo tabletu a spustit aplikaci CytoSMART na stolním počítači. Na "stage" umístěte načtenou počítací komoru. Zaměřte se na buňky a stiskněte tlačítko "Počítat". Díky jednoduchosti použití může kdokoli ve vaší laboratoři snadno počítat buňky bez potřeby rozsáhlého školení.

Přístupné data kdykoliv a kdekoliv

S počítačkou buněk Corning je zpráva okamžitě zobrazena na vašem počítači a odeslána do cloudu CytoSMART, což vám umožní zkontrolovat analyzovaný obraz a počet buněk na svém chytrém telefonu, tabletu nebo počítači. Všechna data jsou ukládána v cloudu CytoSMART, takže můžete sledovat zdraví a kvalitu vaší buněčné kultury z jednoho experimentu do druhého.

 
Technické specifikace:
 
Technické specifikace
 
 
Potřebujete více informací o tomto produktu?
Neváhejte kontaktovat svého obchodníko zástupce a nebo pište na info@baria.cz
Váš tým Baria
Prémiové produkty pro vědu, zdravotnictví a výrobu