CZK EUR
Košík 0
Celkem: 0,00 Kč bez DPH

InvivoGen - Selektivní antibiotika

InvivoGen je lídrem ve výrobě výběrových antibiotik. Naše nejmodernější zařízení nám umožňují vyrábět velká množství vysoce kvalitních antibiotik bez endotoxinů s úrovní čistoty přesahující 95 %.

Při výrobě našich produktů jsme schopni nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Roztoky testované na buněčných kulturách připravené k použití - Není třeba vážení - Naše antibiotika jsou k dispozici v roztoku filtrovaném do sterility pro pohodlí zákazníka a ověřena pro použití v buněčných kulturách.

Vynikající výběr antibiotik pro selekci jak v savčích buňkách, tak v E. coli – Odpovídá genům rezistence vůči antibiotikům neseným plasmidy InvivoGen, které jsou vytvořeny pro selekci v savčích i bakteriálních buňkách.

 

Produkty

Blasticidin Selektivní antibiotikum pro geny bsr, bls nebo BSD

Selekční antibiotikum: testováno na endotoxin, sterilní činidlo

Blasticidin je účinné selekční antibiotikum, které působí na eukaryotické i prokaryotické buňky 

Blasticidin je peptidylnukleosidové antibiotikum izolované ze Streptomyces griseochromogenes, které inhibuje syntézu proteinů tím, že interferuje s tvorbou peptidové vazby v ribozomálním aparátu.

  

Zeocin® Selektivní antibiotikum pro gen Sh ble

Selekční antibiotikum: testováno na endotoxin, sterilní činidlo

Zeocin® je přípravek fleomycinu D1, mědí chelátovaného glykopeptidového antibiotika produkovaného patentovaným kmenem  Streptomyces CL990. Zeocin ® způsobuje buněčnou smrt tím, že se interkaluje do DNA a štěpí ji. Působení Zeocinu® je účinné na většinu aerobních buněk . Proto je Zeocin® populární a účinné antibiotikum pro selekci vektorů nesoucích  gen Sh ble  v různých typech buněk (bakterie, eukaryotické mikroorganismy, rostlinné a živočišné buňky)

InvivoGen je jediným celosvětovým výrobcem Zeocinu ® .

 

Puromycin Selektivní antibiotikum pro gen pac

Puromycin je aminonukleosidové antibiotikum produkované Streptomyces alboniger. Specificky inhibuje přenos peptidylu na prokaryotických i eukaryotických ribozomech. Toto antibiotikum inhibuje růst grampozitivních bakterií a různých živočišných a hmyzích buněk

 

G418 (geneticin) Selektivní antibiotikum pro gen neo

G418 také známý jako G-418, G418 sulfát nebo Geneticin je aminoglykosidové antibiotikum produkované Micromonospora rhodorangea.

G418 blokuje syntézu polypeptidu inhibicí elongačního kroku v prokaryotických i eukaryotických buňkách 

 

Hygromycin B Gold Selektivní antibiotikum pro gen hph - Hygromycin B Vysoká čistota

Hygromycin B je aminoglykosidové antibiotikum produkované Streptomyces hygroscopicus . Zabíjí bakterie, houby a vyšší eukaryotické buňky inhibicí syntézy proteinů.

 

Phleomycin Selektivní antibiotikum pro gen Sh ble

Fleomycin je glykopeptidové antibiotikum z rodiny bleomycinů, izolované z mutantního kmene Streptomyces verticillus.

Váže a interkaluje DNA, čímž ničí integritu dvoušroubovice. Fleomycin je účinný proti většině bakterií, vláknitých hub, kvasinek, rostlinných a živočišných buněk

 

Výběr HEK-Blue™ Antibiotika pro udržení buněk HEK-Blue™

HEK-Blue™ Selection je řešení, které kombinuje několik selektivních antibiotik.

Tato antibiotika zaručují trvalou expresi různých transgenů zavedených do buněk HEK-Blue™ TLR2, buněk HEK-Blue™ TLR4 a řady dalších buněk HEK-Blue™

  

Výběr HEK-Blue™ CLR Antibiotika pro udržení HEK-Blue™ Dectin & Mincle buněk

HEK-Blue™ CLR Selection je řešení, které kombinuje několik selektivních antibiotik.

Tato antibiotika zaručují trvalou expresi různých transgenů zavedených do buněk HEK-Blue™, jako jsou geny lektinu C-typu (CLR), jmenovitě Dectin-1, Dectin-2 a Mincle. Použití HEK-Blue™ CLR Selection se také doporučuje pro zajištění trvalé exprese transgenu v HEK-Blue™ IL-2 buňkách

 

 

info@baria.cz

Potřebujete více informací nebo cenovou nabídku? Neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce.

Prémiové produkty pro vědu, zdravotnictví a výrobu