o nás

Spolupráce s Barií vám přinese víc než jen bezproblémové nákupy. Poznejte se s námi.

víme, proč tu jsme

Distribuujeme špičkové zboží od předních dodavatelů a poskytujeme odbornou podporou a servis. Přispíváme tak k tomu, aby každý, kdo usiluje o pokrok a zlepšení života, měl k dispozici vše potřebné.

pro vědu i průmysl

Od roku 2002 dodáváme produkty, materiál a přístroje do klinických laboratoří, pro výzkumné i průmyslové účely. Zajistíme servis a kvalifikovaně poradíme při implementaci nových metod na vašem pracovišti.

obory

jsme nejen obchodníci, ale i odborníci

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s prací v laboratoři a zároveň jsou to ochotní lidé, kteří vám rádi s čímkoli pomůžou. Máte zcela specifické požadavky? Potřebujete s výběrem poradit? Klidně zavolejte.

kontakty

kvalita především

Spolupracujeme se špičkovými dodavateli, jejichž výrobky odpovídají poznatkům současné vědy. Vám tak přinesou pohodlnou práci a bezchybné výsledky.

náš eshop

fandíme nováčkům

Věda potřebuje mladou krev – učenlivou a nadšenou. Proto své dveře otvíráme i studentům a mladým laborantům. Rádi je vidíme na našich konferencích a nebojíme se je ani přijmout do našeho týmu.

kariéra

vzděláváme se

V Barii se pravidelně vzděláváme, aby jsme vám mohli poskytovat alužby na té nejvyšší úrovni. Momentálně i za přispení z fondů Evropské unie.

zjistit více

podporujeme

Zlepšování života bereme vážně i mimo naše profesní zaměření, proto finančně podporujeme Zdravotního klauna a síť Záchranných stanic pro volně žijící živočichy.