101 kroků k lepší histologii

kategorie: histopatologie
vytvořeno: 1.8.2018

101 kroků k lepší histologii

 

Hezké histologické preparáty nejsou samozřejmostí. Mezi samotným odběrem tkáně až diagnózu patologa či obrázkem do publikace je mnoho dílčích kroků, které mohou mít na konečný výsledek značný vliv.

Pokud zakládáte histologickou laboratoř, na oddělení se nově chcete věnovat metodám (imuno)histologie, máte nového kolegu, který je v těchto metodách nezkušený nebo si jen chcete ověřit, že všechny Vaše kroky jsou správné, napište si o praktického pomocníka – 101 kroků k lepší histologii.

Tato brožura pokrývá základní aspekty v oblastech odběru vzorku, jeho fixace, odvodnění, zalévání, krájení a barvení a věříme, že Vám poskytne nejen cenné rady jak postupovat, aby Vaše výsledky byly dokonalé, ale bude také průvodcem k odhalení příčin v případě, že výsledky uspokojivé nebudou.

 

Nová služba Multiplexové stanovení cytokinů

Nová služba Multiplexové stanovení cytokinů

Kompletní servis pro Vás
Data pro Vaší publikaci ve světových časopisech
Podklady pro závěrečnou zprávu
Rychlé a spolehlivé výsledky
Bez nutnosti zavádět nové metody

více informací
kategorie: imunologie
Trápí vás MYKOPLAZMA? Máme pro vás řešení

Trápí vás MYKOPLAZMA? Máme pro vás řešení

Kontaminace kultivovaných buněk mykoplazmou je hlavním problémem jak v základním výzkumu, tak v průmyslové výrobě. Až 87 % buněčných linií může být kontaminováno mykoplazmou. Na rozdíl od bakteriálních nebo houbových kontaminací nelze mykoplazmatické kontaminace detekovat vizuálně.

více informací
Vector Laboratories – akce 3+1 zdarma

Vector Laboratories – akce 3+1 zdarma

Vzali jsme 20 nejoblíbenějších produktů v České Republice a udělali je přístupnějšími, abyste mohli být ve svých experimentech ještě odvážnějšími. Vyberte si z nich jakékoli 3 produkty a čtvrtý od nás dostanete zdarma.

více informací