Společnost, která byla založena před 22 lety v samém srdci evropské biotechnologie. Uvitec Ltd.  je lídrem mezi výrobci dokumentačních systémů pro molekulární biologii sídlící v Cambridge ve Spojeném Království skládá se z několika kancelářských a výrobních komplexů po celé Evropě. Obchodně působí ve více než 70 krajinách,  dokumentační řešení od Uvitec denně pomáhají více než 80 000 vědců po celém světě a jsou velmi dobře etablovaná mezi renomovanými výzkumnými centry a vědeckými institucemi.

Uvitec se dlouhodobě nachází na popředních příčkách v oblasti zobrazovacích a dokumentačních systémů určených pro širokou škálu vysoce náročných aplikací včetně chemiluminiscence a spektrální fluorescence za využití nejmodernějších snímacích technologií a optických inovací. Citlivost, rozlišení a robustnost jsou základními kameny vývoje produktů, které jsou navrženy tak, aby expertům poskytovala důvěryhodná data na která se můžou vždy spolehnout.

Firemní filozofie se opírá o poskytování uživatelsky přívětivých produktů, optimální integrace hardware a software a dat na úrovni výzkumu. Přístroje jsou plně automatizované, poskytují bezkonkurenční jednoduchost použití a plynulejší pracovní tok.  Vlastní optika použitých snímacích zařízení v kombinaci s vlastními objektivy umožňuje detekci na úrovni femtogramu. Software je licence-free pro neomezený počet uživatelů. A ještě něco navíc: přístroje mají nyní schopnost se rozšířit podle potřeb vašich aplikací a můžou se pochlubit plně upgradeovatelnými moduly a plug and play technologií.

 

Fluorescenční dokumentační zařízení

Chemiluminiscenční dokumentační zařízení

Máte další otázky?
Ozvěte se nám.
RNDr. Radim Tomanek, Ph.D.

RNDr. Radim Tomanek, Ph.D.

+420 735 177 204
rtomanek@baria.cz