Společnost Harvest Technologies je již dlouho lídrem v oblasti produktů pro buněčnou terapii. Nyní je součástí Terumo BCT.

Terumo BCT je světovým lídrem v oblasti krevních složek, terapeutické aferézy a buněčných technologií, které nabízejí více než 30 let zkušeností v oblasti zpracování buněk a komplexních řešení, která pokrývají škálu produktů buněčné terapie – od point-of-care až po výrobu produktů buněčné terapie.

Společnost Terumo Medical Corporation (TMC) vznikla v roce 1972 v Tokiu jako dceřiná společnost Terumo Corporation, která je jedním z předních světových výrobců zdravotnických prostředků. Společnost TMC vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce kvalitní zdravotnické prostředky používané v široké škále aplikací zdravotní péče.

S podporou téměř 100 let zkušeností společnosti Terumo Corporation se společnost TMC rozrostla z nabídky malého sortimentu produktů na výrobu obrovských produktových řad ve čtyřech divizích:

 Terumo Interventional Systems, nabízející minimálně invazivní řešení pro péči o vstupní místo a přístup k lézím
 Terumo Medical Products poskytující zařízení pro injekční a infuzní terapii;
 Terumo Pharmaceutical Solutions vyvíjející zařízení pro podávání léků
 Terumo Business Edge, konzultační skupina zaměřená na identifikaci zlepšení operačních a správních procesů v laboratoři Cardiac Cath Lab.

Firemní poslání společnosti Terumo je „Přispívat společnosti prostřednictvím zdravotní péče“. Nadále společnost pracuje na vývoji inovativních řešení, která poskytují spolehlivost, předvídatelnost a konzistentnost. Společnost Terumo Medical Corporation se zavázala k etickému chování ve všech aspektech svého podnikání a klade důraz na čestné a spravedlivé chování ve všech svých činnostech.

 

Máte další otázky?
Ozvěte se nám.
Harvest Technologies

Harvest Technologies