Protilátka týdne – AMACR (P504S) (klon 13H4) – králičí monoklonální protilátka

vytvořeno: 9.2.2021

 

V tomto roce tedy spouštíme akci “Protilátka týdne”. Každé dva týdny vybereme z našeho portfolia pro imunohistochemii některou protilátku, a tu bude možné po dobu dvou týdnů pořídit ve zvýhodněné akci. Více informací o protilátce i zvýhodněné nabídce pak najdete vždy na našem blogu.

 

AMACR (P504S) (klon 13H4) – králičí monoklonální protilátka

Klon 13H4 – klasika, která neomrzí         nordiqc_logo

 

AMACR (P504S) je esenciálním enzymem při β-oxidaci mastných kyselin s rozvětveným řetězcem. Vysoká exprese proteinu AMACR (P504S) byla prokázána v adenokarcinomu prostaty. V normální tkáni, tkáni prostaty nebo benigních lézích pozitivita chybí. Exprese AMACR (P504S) byla také prokázána ve dvou premaligních lézích prostaty: v high grade prostatické intraepiteliální neoplazii (PIN) a atypické adenomatózní hyperplazii. Použití AMACR (P504S) jako pozitivního markeru spolu s barvením bazálních buněk (CK HMW nebo P63) jako negativního markeru, může pomoci potvrdit diagnózu karcinomu prostaty malého rozsahu v jehlové biopsii.

Pozitivní kontrola: ledvina

Buněčná lokalizace: cytoplazmatická

 

zeta_AMACR

Lidský karcinom prostaty barvený anti-AMACR protilátkou použitím peroxidázového konjugátu a DAB chromogenu, fixovaný formalinem, zalitý do parafínu. Všimněte si cytoplazmatického a luminálního obvodového barvení kancerizovaných žláz.

 

Kat.č. Produkt Popis Velikost balení Akční cena bez DPH
Z2017L Rabbit monoclonal amacr, 1ml (ivd) Králičí monoklonální protilátka 1 ml 17 590 Kč koupit

 

Získejte dárek k nákupu:

Zakoupíte-li tuto protilátku v následujících dvou týdnech, tedy v období od 09.02.2021 do 23.02.2021, obdržíte k nákupu jako dárek krém na ruce, který jsme nechali vyvinout speciálně pro Vás.

Objenávejte na našem e-shopu, nebo přes info@baria.cz

Prezentace produktů společnosti Akoya

Prezentace produktů společnosti Akoya

Srdečně Vás zveme na květnovou prezentaci produktů pro multiplexovou imunofluorescenci a prostorovou fenotypizaci buněk společnosti Akoya. Představení proběhne 10.5. v Praze a 11.5. v Brně.

více informací
100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

Nejen těm, kteří se zajímají o fenotypizaci buněk, ale také těm, kteří se zabývají IHC a IF, přinášíme nové produkty a přístroje od společnosti Akoya.

více informací
Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Imunofluorescence (IF) je jednoduchá, nicméně účinná metoda k vizualizaci exprese proteinů v tkáních či buňkách pomocí protilátek konjugovaných s fluoroforem. Tato technika však vyžaduje optimalizaci a důkladné pochopení, abychom dosáhli rovnováhy mezi pěknou strukturou zabarvení a šumem pozadí. Není nic horšího, než když po potenciálně celodenním barvicím protokolu, jemuž předcházela obšírná preparace tkáně, experimentální příprava apod., nahlédnete do mikroskopu a v něm vidíte pouze šum pozadí či nespecifické zabarvení. Tento článek si klade za cíl být průvodcem při rozpoznání problému s autofluorescencí, představit některé její potenciální příčiny a poučit o technikách, jimiž lze autofluorescenci potlačit či eliminovat tak, abyste dosáhli krásného a vysoce kvalitního fluorescenčního barvení. (Tento článek může obsahovat prvky reklamy dle definice zákona č. 40/1995 Sb.)

více informací