Protilátka týdne – AMACR (P504S) (klon 13H4) – králičí monoklonální protilátka

vytvořeno: 9.2.2021

 

V tomto roce tedy spouštíme akci “Protilátka týdne”. Každé dva týdny vybereme z našeho portfolia pro imunohistochemii některou protilátku, a tu bude možné po dobu dvou týdnů pořídit ve zvýhodněné akci. Více informací o protilátce i zvýhodněné nabídce pak najdete vždy na našem blogu.

 

AMACR (P504S) (klon 13H4) – králičí monoklonální protilátka

Klon 13H4 – klasika, která neomrzí         nordiqc_logo

 

AMACR (P504S) je esenciálním enzymem při β-oxidaci mastných kyselin s rozvětveným řetězcem. Vysoká exprese proteinu AMACR (P504S) byla prokázána v adenokarcinomu prostaty. V normální tkáni, tkáni prostaty nebo benigních lézích pozitivita chybí. Exprese AMACR (P504S) byla také prokázána ve dvou premaligních lézích prostaty: v high grade prostatické intraepiteliální neoplazii (PIN) a atypické adenomatózní hyperplazii. Použití AMACR (P504S) jako pozitivního markeru spolu s barvením bazálních buněk (CK HMW nebo P63) jako negativního markeru, může pomoci potvrdit diagnózu karcinomu prostaty malého rozsahu v jehlové biopsii.

Pozitivní kontrola: ledvina

Buněčná lokalizace: cytoplazmatická

 

zeta_AMACR

Lidský karcinom prostaty barvený anti-AMACR protilátkou použitím peroxidázového konjugátu a DAB chromogenu, fixovaný formalinem, zalitý do parafínu. Všimněte si cytoplazmatického a luminálního obvodového barvení kancerizovaných žláz.

 

Kat.č. Produkt Popis Velikost balení Akční cena bez DPH
Z2017L Rabbit monoclonal amacr, 1ml (ivd) Králičí monoklonální protilátka 1 ml 17 590 Kč koupit

 

Získejte dárek k nákupu:

Zakoupíte-li tuto protilátku v následujících dvou týdnech, tedy v období od 09.02.2021 do 23.02.2021, obdržíte k nákupu jako dárek krém na ruce, který jsme nechali vyvinout speciálně pro Vás.

Objenávejte na našem e-shopu, nebo přes info@baria.cz

Incucyte® – Využijte analýzu živých buněk uvnitř vašeho inkubátoru

Incucyte® – Využijte analýzu živých buněk uvnitř vašeho inkubátoru

Seznamte se s platformou Incucyte společnosti Sartorius a zjistěte, ve které variantě by byl nejvhodnější pro Vaši laboratoř!

více informací
Workshop a prezentace přístrojů Sartorius – Praha a Hradec Králové

Workshop a prezentace přístrojů Sartorius – Praha a Hradec Králové

Srdečně Vás zveme na workshop a prezentaci Sartorius Octet N1 v pondělí 7.11.2022 v Hradci Králové a workshop a prezentaci Incucyte a Octet ve středu 9.11.2022 v Praze.

více informací
Představujeme Corning® Lambda™ EliteMax, poloautomatický stolní pipetor

Představujeme Corning® Lambda™ EliteMax, poloautomatický stolní pipetor

Stolní pipetor Corning Lambda EliteMax Benchtop Pipettor je poloautomatický, cenově dostupný a snadno použitelný manipulátor kapalin pro laboratorní stoly, které jsou omezené na prostor, ale vyžadují výkon a schopnost provádět vysokokapacitní screeningy pro velké objemy testů. Více se dočtete v následujícím textu.

více informací