Protilátka týdne – E-CAD (klon HECD-1) – myší monoklonální protilátka

vytvořeno: 5.3.2021

E-CAD   (klon HECD-1) – myší monoklonální protilátka

 

Komplex E-cadherin-catenin hraje klíčovou roli v adhezi buněk. Snížení exprese nebo funkce E-cadherinu (E-CAD) se jeví jako důležitý krok v progresi nádoru. Ve srovnání s normálními tkáněmi může být exprese E-CAD v maligních nádorech omezena a u vysoce invazivních, špatně diferencovaných karcinomů může být exprese E-CAD zcela vymizelá.

Pro sledování exprese E-CAD je vynikající klon HECD-1, který si drží stabilní vysoké hodnocení v testování NQC.

Protokoly, které vyhověly kritériím na optimální barvení, byly založeny na pretreatmentu v pH9 a ředění se pohybovalo kolem 1:100. Klon vyhovuje jak manuálnímu protokolu, tak automatickému zpracování.

 

Pozitivní kontrola: játra

 

Optimální barvení E-CAD v játrech. Žlučovody vykazují silnou intenzitu barvení a hepatocyty vykazují mírnou a zřetelnou membránovou barvicí reakci.

 

Kat.č. Produkt Popis Velikost balení Akční cena bez DPH e-shop
CM170A E-Cadherin (HECD-1) myší monoklonální protilátka 0.1ml 5 709,58 Kč koupit
CM170C E-Cadherin (HECD-1) myší monoklonální protilátka 1.0ml 54 086,56 Kč koupit

Získejte tuto 15% slevu:
Sleva na tuto protilátku platí v následujících dvou týdnech, tedy v období od 08.03.2021 do 22.03.2021.

Objenávejte na našem e-shopu, nebo přes info@baria.cz

Prezentace produktů společnosti Akoya

Prezentace produktů společnosti Akoya

Srdečně Vás zveme na květnovou prezentaci produktů pro multiplexovou imunofluorescenci a prostorovou fenotypizaci buněk společnosti Akoya. Představení proběhne 10.5. v Praze a 11.5. v Brně.

více informací
100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

Nejen těm, kteří se zajímají o fenotypizaci buněk, ale také těm, kteří se zabývají IHC a IF, přinášíme nové produkty a přístroje od společnosti Akoya.

více informací
Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Imunofluorescence (IF) je jednoduchá, nicméně účinná metoda k vizualizaci exprese proteinů v tkáních či buňkách pomocí protilátek konjugovaných s fluoroforem. Tato technika však vyžaduje optimalizaci a důkladné pochopení, abychom dosáhli rovnováhy mezi pěknou strukturou zabarvení a šumem pozadí. Není nic horšího, než když po potenciálně celodenním barvicím protokolu, jemuž předcházela obšírná preparace tkáně, experimentální příprava apod., nahlédnete do mikroskopu a v něm vidíte pouze šum pozadí či nespecifické zabarvení. Tento článek si klade za cíl být průvodcem při rozpoznání problému s autofluorescencí, představit některé její potenciální příčiny a poučit o technikách, jimiž lze autofluorescenci potlačit či eliminovat tak, abyste dosáhli krásného a vysoce kvalitního fluorescenčního barvení. (Tento článek může obsahovat prvky reklamy dle definice zákona č. 40/1995 Sb.)

více informací