Protilátka týdne – Cytokeratin 5 (CK5) – klon EP24

vytvořeno: 6.4.2021

Cytokeratin 5 (CK5) – klon EP24

Vynikající králičí klon      

nordiqc_logo

Cytokeratin 5 je protein s molekulovou hmotností 58 kD. Nachází se v mnoha nekeratinizujících vrstvevnatých dlaždicových epitelech nebo v bazálních buňkách žláz – luminálních buňkách mléčné žlázy a bazálních buňkách žlázek prostaty, čehož se využívá při stanovení invazivity tumorů nebo jejich původu. Cytokeratin 5 je specificky exprimován v páru s cytokeratinem 14.

Klon EP24

Pozitivní kontrola: esophagus nebo pankreas

Buněčná lokalizace: cytoplazmatická

Lidská prostata značená protilátkou anti-keratin 5 s použitím peroxidázového konjugátu a DAB chromogenu, fixovaná formalinem, zalitá do parafínu. Všimněte si cytoplazmatického barvení bazálních buněk.

 

Kat.č. Produkt  Popis Velikost balení Akční cena bez DPH e-shop
CME430A Cytokeratin 5 (CK5) klon EP24 králičí monoklonální protilátka  0,1ml  5 391 Kč  koupit
CME430B Cytokeratin 5 (CK5) klon EP24 králičí monoklonální protilátka 0,5ml  10 509 Kč  koupit

 

Získejte tuto 15% slevu:

Sleva na tuto protilátku platí v následujících dvou týdnech, tedy v období od 06.04.2021 do 19.04.2021.

Objenávejte na našem e-shopu, nebo přes info@baria.cz

Prezentace produktů společnosti Akoya

Prezentace produktů společnosti Akoya

Srdečně Vás zveme na květnovou prezentaci produktů pro multiplexovou imunofluorescenci a prostorovou fenotypizaci buněk společnosti Akoya. Představení proběhne 10.5. v Praze a 11.5. v Brně.

více informací
100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

Nejen těm, kteří se zajímají o fenotypizaci buněk, ale také těm, kteří se zabývají IHC a IF, přinášíme nové produkty a přístroje od společnosti Akoya.

více informací
Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Imunofluorescence (IF) je jednoduchá, nicméně účinná metoda k vizualizaci exprese proteinů v tkáních či buňkách pomocí protilátek konjugovaných s fluoroforem. Tato technika však vyžaduje optimalizaci a důkladné pochopení, abychom dosáhli rovnováhy mezi pěknou strukturou zabarvení a šumem pozadí. Není nic horšího, než když po potenciálně celodenním barvicím protokolu, jemuž předcházela obšírná preparace tkáně, experimentální příprava apod., nahlédnete do mikroskopu a v něm vidíte pouze šum pozadí či nespecifické zabarvení. Tento článek si klade za cíl být průvodcem při rozpoznání problému s autofluorescencí, představit některé její potenciální příčiny a poučit o technikách, jimiž lze autofluorescenci potlačit či eliminovat tak, abyste dosáhli krásného a vysoce kvalitního fluorescenčního barvení. (Tento článek může obsahovat prvky reklamy dle definice zákona č. 40/1995 Sb.)

více informací