Protilátka měsíce – CD20 (klon L26) – myší monoklonální protilátka

vytvořeno: 26.8.2021

CD20 (klon L26) – Leica Mikrosysteme

nordiqc_logo

Antigen CD20 je neglykosylovaný fosfoprotein, který je exprimován na normálních a maligních lidských B buňkách a předpokládá se, že působí jako receptor během aktivace a diferenciace B buněk. Spolu s CD79a je CD20 jedním z nejdůležitějších markerů pro identifikaci novotvarů z B-buněk. Např. je CD20 exprimován ve velké většině případů B-buněčné leukémie/lymfomu.

 

pozitivní kontrola: tonsila a appendix

Appendix : Velmi silná membránová barvicí reakce je pozorována prakticky ve všech B-buňkách. Ostatní struktury jsou negativní.

 

Kat.č.Produkt PopisVelikost baleníAkční cena bez DPHe-shop
CD20-L26-L-CECD20 [L26]myší monoklonální protilátka 1 ml11 549 Kč koupit

Získejte tuto 15% slevu:

Sleva na tuto protilátku platí v následujícím měsíci, tedy v období od 26.08.2021 do 24.09.2021.

Objenávejte na našem e-shopu, nebo přes info@baria.cz

 

Speciální akce na vybrané produkty společnosti Ray Biotech

Speciální akce na vybrané produkty společnosti Ray Biotech

Pokud u nás zakoupíte tři ELISA kity od společnosti Ray Biotech a použijete v objednávce slevový kód, třetí kit budete mít zdarma!

více informací
kategorie: imunologie
Úvod do dekalcifikace

Úvod do dekalcifikace

Dekalcifikace popisuje techniku ​​odstraňování minerálů z kosti nebo jiné kalcifikované tkáně, aby bylo možné připravit kvalitní parafínové řezy, které si zachovávají všechny základní mikroskopické prvky. Dekalcifikace se provádí po důkladném zafixování vzorku a před rutinním zpracováním do parafínu. V tomto článku je popsána základní struktura kosti a jsou uvedeny technické možnosti pro přípravu řezů. Je zde diskutován postup pro dekalcifikaci a úspěšné monitorování procesu, a jsou také uvedeny některé oblíbené možnosti ve výběru reagencií.

více informací
Výběr velikosti fragmentů pro sekvenování nové generace (NGS)

Výběr velikosti fragmentů pro sekvenování nové generace (NGS)

Výběr velikosti je poměrně nákladově efektivní část pracovního postupu sekvenování nové generace, která může mít obrovský dopad na výsledky pokusu a kvalitu dat. Rozumí se jím vyřazení velikostně nevyhovujících fragmentů nukleových kyselin z knihovny před aplikací na sekvenační platformě. Tím je zajištěno, že fragmenty obsažené v knihovně budou mít velikost v optimálním rozmezí pro konkrétní sekvenovací nástroj.

více informací