Představujeme Corning® Lambda™ EliteMax
poloautomatický stolní pipetor

vytvořeno: 20.10.2022

Vysokovýkonná automatizace s malým půdorysem

Stolní pipetor Corning Lambda EliteMax Benchtop Pipettor je poloautomatický, cenově dostupný a snadno použitelný manipulátor kapalin pro laboratorní stoly, které jsou omezené na prostor, ale vyžadují výkon a schopnost provádět vysokokapacitní screeningy pro velké objemy testů. Toto je optimální řešení pro purifikační, izolační a extrakční metody pro přípravu vzorků a správu sloučenin.

Provoz tohoto zařízení je řízen buď manuálně, nebo prostřednictvím uživatelského rozhraní s velkou obrazovkou, které zákazníkům usnadňuje používání. Rychlost dvoukanálové, jednokanálové a vícekanálové hlavy lze měnit v závislosti na typu přenášené kapaliny nebo směsi. Kromě toho funkce vyfukování pomáhá vypustit veškerou přebytečnou kapalinu, která může zůstat ve špičce po procesu dávkování.

Na platformě je pět míst pro umístění spotřebního materiálu, který lze uspořádat na šířku nebo na výšku. Pro systém lze nastavit více uživatelských účtů pro ukládání uživatelských preferencí, protokolů a metod. Port USB flash disku podporuje výměnu dat a zálohování souborů.

Vlastnosti a výhody

  • Plnění destiček ze zásobníků na činidla
  • Sériová ředění, přenosy z destičky na destičku, přenosy ze zkumavky na zkumavku a replikace destiček
  • Přenosy z jamky do jamky („cherry picking“ protokol je možný pouze pro jednokanálovou hlavu). Jednotka je dodávána s nainstalovanou jednokanálovou a 12kanálovou hlavou.
  • Přesný a přesný přenos kapalin a sloučenin mezi mikrodestičkami
  • Přenos podle řádku nebo sloupce
  • Lze provádět další komplexní aplikace, jako je příprava vzorků, časovaná reakce, příprava PCR, nastavení buněčných testů

 

Více informací naleznete v tomto anglickém dokumentu nebo se obraťte na naše obchodní zástupce.

Incucyte® – Využijte analýzu živých buněk uvnitř vašeho inkubátoru

Incucyte® – Využijte analýzu živých buněk uvnitř vašeho inkubátoru

Seznamte se s platformou Incucyte společnosti Sartorius a zjistěte, ve které variantě by byl nejvhodnější pro Vaši laboratoř!

více informací
Workshop a prezentace přístrojů Sartorius – Praha a Hradec Králové

Workshop a prezentace přístrojů Sartorius – Praha a Hradec Králové

Srdečně Vás zveme na workshop a prezentaci Sartorius Octet N1 v pondělí 7.11.2022 v Hradci Králové a workshop a prezentaci Incucyte a Octet ve středu 9.11.2022 v Praze.

více informací
Sháníte hydrofobní PAP pera? U nás jsou stále k dostání!

Sháníte hydrofobní PAP pera? U nás jsou stále k dostání!

Hydrofobní bariérové pero (PAP) je běžně užívanou pomůckou v imunohistochemii a in situ hybridizaci, sloužící k oddělení vzorků tkáně na sklíčku. Někteří výrobci v nedávné době tento produkt ve svém portfoliu zrušili, to ale pro naše zákazníky nemusí představovat problém. Nabízíme klienty prověřené a spolehlivé pero ImmEdge Pen od společnost Vector Laboratories.

více informací