Fungování v době COVID-19 v ČR

vytvořeno: 18.3.2020

 

I přes veškerá opatření v rámci COVID-19 v ČR fungujeme tak, jak jste zvyklí.

Jak nás kontaktovat?

Telefonicky nebo emailem.

Jak funguje doprava balíků po ČR?

Zatím prostřednictvím standardních služeb. Pokud by došlo k výpadku dopravních společností, jsme připraveni nasadit vlastní zdroje a balíky osobně rozvážet.

Jaké jsou dodací lhůty?

Zatím jsou dodací lhůty standardní kromě společnosti Vector, Biovision a BioLife Solutions.

Situaci každý den monitorujeme. Máme spolehlivé dopravce, kteří jsou schopni zajistit přepravu i v těchto podmínkách.

 

Vector Laboratories Společnost Vector funguje v omezeném provozu. Své objednávky expedují 1x týdně, tudíž může docházet k prodloužení dodacích lhůt.

Biovision Společnost Biovision funguje v omezeném provozu. Své objednávky expedují 2x týdně, tudíž může docházet k prodloužení dodacích lhůt.

Biolife Solutions Provoz společnosti pozastaven do 4.5.

Funguje servis Leica přístrojů?

Vyjíždíme v urgentních případech havárií, protože jsme si vědomi, že Vaše laboratoře se nesmí zastavit. Prosíme však o přeložení termínů PBTK na pozdější období.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat:

e-mailem info@baria.cz

telefonicky +420 605 246 707

Jsme tu pro Vás.

Prezentace produktů společnosti Akoya

Prezentace produktů společnosti Akoya

Srdečně Vás zveme na květnovou prezentaci produktů pro multiplexovou imunofluorescenci a prostorovou fenotypizaci buněk společnosti Akoya. Představení proběhne 10.5. v Praze a 11.5. v Brně.

více informací
100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

100 markerů na jednom řezu? – Ultrahiplex mIF od společnosti Akoya

Nejen těm, kteří se zajímají o fenotypizaci buněk, ale také těm, kteří se zabývají IHC a IF, přinášíme nové produkty a přístroje od společnosti Akoya.

více informací
Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Snížení autofluorescence tkáně a významné zvýšení podílu signálu k šumu – Vector Laboratories

Imunofluorescence (IF) je jednoduchá, nicméně účinná metoda k vizualizaci exprese proteinů v tkáních či buňkách pomocí protilátek konjugovaných s fluoroforem. Tato technika však vyžaduje optimalizaci a důkladné pochopení, abychom dosáhli rovnováhy mezi pěknou strukturou zabarvení a šumem pozadí. Není nic horšího, než když po potenciálně celodenním barvicím protokolu, jemuž předcházela obšírná preparace tkáně, experimentální příprava apod., nahlédnete do mikroskopu a v něm vidíte pouze šum pozadí či nespecifické zabarvení. Tento článek si klade za cíl být průvodcem při rozpoznání problému s autofluorescencí, představit některé její potenciální příčiny a poučit o technikách, jimiž lze autofluorescenci potlačit či eliminovat tak, abyste dosáhli krásného a vysoce kvalitního fluorescenčního barvení. (Tento článek může obsahovat prvky reklamy dle definice zákona č. 40/1995 Sb.)

více informací